- ლოიდ ქარჩავა - სადისერტაციო თემა: „ბიზნესკომუნიკაციების განვითარების პრობლემები და მათი გადაჭრის გზები საქართველოში“, 28.06.2011
- ლაშა ტაბატაძე - სადისერტაციო თემა: „საქართველოს უმაღლესი საგანმანათლებლო მომსახურების ბაზარზე კერძო სექტორის კონკურენტუნარიანობის ამაღლების პრობლემები და მათი გადაწყვეტის გზები“, 05.07.2016
- ლევან გორგილაძე - სადისერტაციო თემა: „სოციალური უზრუნველყოფის სისტემის რეგიონული პოლიტიკის ფორმირების და განხორციელების ძირითადი მიმართულებები (აჭარის მაგალითზე)“, 21.10.2016
- მალხაზ ბაქრაძე - სადისერტაციო თემაა: „კომპანიის მართვა საინვესტიციო საქმიანობის მოდელირების საფუძველზე“. დაცვის თარიღი: 2021 წლის 7 ივლისი
- თამარ ხახიშვილი - სადისერტაციო თემაა: „ეკოტურისტული კლასტერი, როგორც საქართველოს კონკურენტუნარიანობის ამაღლების ეფექტური მექანიზმი“. დაცვის თარიღი: 2021 წლის 10 დეკემბერი
- ლელა შოლერ-იორდანაშვილი - სადისერტაციო თემა: ”დერივატივები და ფინანსური ბაზრის სტაბილურობა”. 2022 წლის 28 დეკემბერი
- ნინო საჩალელი - სადისერტაციო თემა: “აგროტურიზმი, როგორც ტურისტული ბიზნესის მდგრადი განვითარების კომპონენტი და მისი პოტენციალი შიდა ქართლის რეგიონში“. 2024 წლის 11 დეკემბერი